Полтавчани сидять без гарячої води вже кілька місяців, ICTV, „Факти”, 14.08.2013, 18:45

Ситуацію щодо перспектив відновлення гарячого водопостачання у Полтаві прокоментував перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко:
- Проблема з гарячою водою стосується лише 30% населення Полтави, але з гостротою сприймається тому, що така ситуація склалася вперше – порівняно з багатьма містами України. Обласна влада, розуміючи, що проблема має бути вирішена, останні чотири місяці вживала всіх необхідних заходів.
Як повідомив на селекторній нараді Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, проблему врегульовано на державному рівні.
Відбулося це в рамках пропозицій, які виходили від області. Але потрібен певний, нетривалий час для документального оформлення процесу. Ми, на місцях, перебуваємо в повній готовності до відновлення постачання гарячої води.