Полтавська митниця Міндоходів

Версія для друку

 

адреса

36022  м. Полтава, вул. Анатолія Кукоби, 28 

тел./факс

(0532) 57-28-30

е-mail  

custom.poltava@pi.net.ua

www

http://poltava.minrd.gov.ua/mindohodiv-u-regioni/mitnitsya/ 

начальник

ІВАНОВ Сергій Володимирович

 

Зоною діяльності Полтавської митниці Міндоходів є територія Полтавської області. До складу Полтавської митниці Міндоходів входять митні пости «Лтава» та «Кременчук».

Митний пост «Лтава»

Зона діяльності: м.Полтава, м.Миргород, м.Гадяч та 21 район Полтавської області - Полтавський, Ново-Санжарський, Чутівський, Карлівський, Решетилівський, Машівський, Диканський, Котелевський, Миргородський, Хорольський, Велико-Багачанський, Семенівський, Шишацький, Пирятинський, Лубенський, Оржицький, Гребінківський, Чорнухівський, Гадяцький, Зіньківський, Лохвицький.

Митний пост «Кременчук»

Зона діяльності: м. Кременчук, м. Комсомольськ та 4 райони Полтавської області - Кременчуцький, Глобинський, Козельщанський, Кобеляцький.

 

Основні повноваження Полтавської митниці

(відповідно до Положення про Полтавську митницю, затвердженого наказом

Державної митної служби України від 06.04.2005 №251)

 

- здійснює митний контроль та митне оформлення товарів, предметів і транспортних засобів юридичних та фізичних осіб відповідно до всіх митних режимів.
- контролює за справлянням податків, зборів та Інших платежів, справляння яких відповідно до законодавства України покладено на митні органи, і своєчасно перераховує отримані кошти до Державного бюджету України.
- розробляє та реалізує плани заходів щодо запобігання контрабанді й порушенням митних правил; заводить справи про порушення митних правил, здійснює провадження в них; порушує кримінальні справи про контрабанду та проводить дізнання в них.
- вживає спільно з правоохоронними органами заходів, спрямованих на відвернення незаконного вивезення за кордон предметів, що становлять національне, історичне чи культурне надбання держави.
- здійснює контроль за доставленням товарів, предметів і транспортних засобів, що перебувають під митним контролем, у митниці призначення.
- здійснює контроль за переміщенням товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності, внесені до реєстру Держмитслужби України.
- здійснює попередній контроль товарів у пунктах пропуску через митний кордон України.
- безоплатно інформує заінтересованих осіб за їх зверненнями про нормативно-правові акти України з питань митної справи, надає їм стислі довідки щодо основних положень цих актів.
- веде роботу з перевірки правильності визначення країни походження товарів для цілей митного контролю й митного оформлення.
- здійснює перевірку відомостей, заявлених юридичними й фізичними особами під час декларування товарів, предметів і транспортних засобів.

 

Основні функції структурних підрозділів Полтавської митниці

Місцезнаходження, адреси, номери телефонів структурних підрозділів митниці.

Телефонні номери керівників структурних підрозділів Полтавської митниці

Графік прийому громадян керівництвом Полтавської митниці

Доступ до публічної інформації в Полтавській митниці

Біографічні довідки керівництва Полтавської митниці

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються митницею.

угору ↑