Полтавське обласне управління водних ресурсів

адреса

36039 м.Полтава -39, вул. Коцюбинського 6

тел./факс

(05322) 7-53-49,  (05322) 2-29-69

е-mail

voda@ukrpost.uа, polt.vodgosp@gmail.com

www

начальник

Фомичов Володимир Опанасович

Основні завдання Управління:

• Реалізація у межах області державної політики щодо розвитку водного господарства і меліорації земель, управління, використання, збереження та відтворення поверхневих водних ресурсів, експлуатації державних меліоративних систем, забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами.
  • Забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.
  • Організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, протиповеневих водогосподарських споруд та інших об'єктів міжгосподарського значення, водосховищ, впровадження планового водокористування і забезпечення раціонального використання водних ресурсів.
  • Організація виконання загальнодержавних і регіональних програм щодо розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану меліорованих угідь, захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів, інженерних комунікацій, сільськогосподарських угідь та інших об’єктів.
  • Здійснення моніторингу стану поверхневих вод, меліорованих та прилеглих до них земель, підтоплених територій у зоні впливу меліоративних систем, водних об’єктів відповідно до Програми державного моніторингу довкілля в системі Держводагентства.
  • Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, будівництво сільських водопроводів, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.