Полтавські аудитори за січень 2019 року відшкодували втрат на 1,3 млн грн

Версія для друку

Полтавські аудитори за січень 2019 року відшкодували втрат на 1,3 млн грн  

 

Фахівці Управління за результатами завершених у січні 2019 року ревізій виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,1 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 1,3 млн грн. та забезпечено наповнення бюджетів на 0,4 млн грн.

До установ, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 3 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунення порушення майже на 1 млн грн.

За порушення законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 6 посадових осіб та 1 особу до дисциплінарної відповідальності.

Правоохоронним органам на розгляд передано матеріали 3 ревізій.

За результатами завершених 3 державних фінансових аудитів керівникам надано 30 пропозицій, 8 з них виконано.

Також, у січні поточного року фахівцями Управління завершено 19 моніторингів закупівель, за результатами яких встановлено порушень на суму майже 35 млн грн.

Попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 2,4 млн грн. шляхом відміни торгів та розірвання договорів укладених за результатами проведених з порушенням законодавства процедур закупівель.   

 

                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

угору ↑