Полтавські школярі пікетували ВР, Кабмін та Адміністрацію Президента УНН, 16.09.13, 18.02

- Департамент освіти і науки вважає, що конфліктна ситуація виникла через недостатню роз’яснювальну роботу Полтавської міської влади серед батьків, а також втручання певних політичних сил, - прокоментував факт директор Департаменту Володимир Мірошниченко. - Діти повинні бути забезпечені доступною і якісною повною загальною середньою освітою. Тому вони мають право навчатися в закладі, де створені всі умови для впровадження нового Державного стандарту початкової і базової освіти. Для цього необхідно знайти порозуміння між органами місцевого самоврядування та населенням мікрорайону Червоний Шлях. Як один із компромісних варіантів, учні можуть навчатися в іншому закладі міста Полтави. До речі, необхідно зауважити, що із 147 дітей шкільного віку, які проживають у мікрорайоні, 51 відвідують інші навчальні заклади міста.

Основне приміщення Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 12, яке знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Нариманівська, 41, розраховане на 412 місць. У мікрорайоні школи проживає 463 дитини віком від 6 до 18 років. У другому приміщенні школи, що розташоване по вул. Лисенка, 17 (Червоний Шлях) –  у 2012-2013 навчальному році у 3-х класах навчалося 47 школярів. Учні 1- го класу уже навчалися в основному приміщенні.

Його загальна площа – 3074,5 кв.м., воно облаштоване стаціонарною їдальнею; має комп’ютерний клас;  функціонують ігрова та спальна кімнати для учнів 1-х класів, які відвідують ГПД; створено відповідні умови для проведення уроків фізичної культури тощо.  Усі з вищезгаданих умов у другому приміщенні, яке побудоване у 1928 році і має площу 392 кв.м., відсутні.

З метою надання якісних освітніх послуг учні 2-х – 3-х класів, які у 2012-2013 навчальному році навчалися у другому приміщенні, переведені на навчання до основного приміщення.

Для підвезення дітей із мікрорайона Червоний Шлях до основного приміщення  ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 міський голова надав у користування школи автобус.

Після переведення учнів до основного приміщення школи економія бюджетних коштів становитиме близько 0,5 млн. грн.

Окремий заклад за адресою: вул. Лисенка,17 в мережі закладів  м.Полтави не значиться, а використовувалося лише приміщення в складі ЗОШ І-ІІІ ст. №12.