Полтавские члены общества слепых жалуются на рабскую жизнь Интер, «Подробности», 20:00, 07.06.2013

Версія для друку

Полтавские члены общества слепых жалуются на рабскую жизнь
Интер, «Подробности», 20:00, 07.06.2013

Реагування на критику:

Спеціалістами управління економічних питань та управління соціального розвитку Полтавського міськвиконкому обстежено стан дотримання техніки безпеки на підприємстві, температурний режим у виробничих приміщеннях та житлові приміщення гуртожитку.
Виробничі дільниці працюють за графіком скороченого робочого часу. Для забезпечення вчасної виплати заробітної плати на підприємстві був введений режим жорсткої економії коштів, у тому числі і на опалення.
За наслідками обстеження керівнику підприємства вказано на недопустимість порушення вимог чинного законодавства з охорони праці щодо створення належних безпечних умов праці, підтримання відповідного температурного режиму у виробничих приміщеннях. Для усунення виявлених недоліків керівнику підприємства вручено припис, обов’язковий для виконання.
УВП "Полтаваелектро" УТОС переведено на автономне опалення. Відповідно до вимог чинного законодавства щодо експлуатації газового господарства з 08.10.2009 р. введено в експлуатацію єдиний вузол обліку використаного газу, роботи по встановленню якого коштували майже 50 тисяч гривень.
У 2009 році за кошти, надані Полтавським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів в сумі 249,956 тис. грн., проведено ремонт гуртожитку, у тому числі пофарбовані стіни та стеля, наклеєні шпалери в кімнатах, настелений лінолеум, замінена сантехніка, двері. За кошти спонсорів встановлені металопластикові вікна.
Температурний режим у приміщеннях гуртожитку відповідає нормативним показникам.
Відповідно до вимог державних будівельних норм та правил пожежної безпеки замінені та переставлені вхідні двері, які відчиняються тепер в коридор, що спричиняє деякі незручності для мешканців гуртожитку.
Разом з тим, керівництво УВП "Полтаваелектро" УТОС зобов’язалося забезпечити належні умови праці, підтримувати відповідний температурний режим у виробничих приміщеннях та усунути інші недоліки в гуртожитку.

угору ↑