Полтавську обласну організацію профспілки працівників державних установ України визнано такою,

що відповідає критеріям репрезентативності

О.Г. Кротова, головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в Полтавській області

Відповідно до вимог ЗУ «Про соціальний діалог в Україні» відділення НСПП в Полтавській області прийняло рішення від 15 березня 2016 року №019-10/16-П про відповідність критеріям репрезентативності Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу, та вручило голові цієї профспілки І.В. Богуш відповідне Свідоцтво.