Понад 100 тис. грн втрат виявила Держфінінспекція під час ревізії Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості

Схвалена Президентом України Віктором Януковичем програма економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” вимагає сьогодні від державних фінансових інспекторів, під час здійснення контрольно-ревізійної роботи, забезпечення більш жорсткого й принципового контролю за використанням державних ресурсів.
Так, під час нещодавно проведеної ревізії Державного навчального закладу «Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості», фахівці Держфінінспекції в Полтавській області зафіксували порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 100 тис. грн. Зокрема, встановлено факти проведення операцій всупереч чинному законодавству: покриття видатків сторонніх фізичних осіб по оплаті комунальних послуг; завищення витрат на оплату праці; на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі тощо.
Одночасно, встановлено недоотримання учбовим закладом 50% від  виплаченої заробітної плати учням за час проходження ними виробничої практики згідно укладених договорів  з підприємствами.
Виявлені порушення фінансової дисципліни частково усунуто.
За допущені порушення законодавства з фінансових питань на десятьох працівників ліцею складено протоколи про адміністративне правопорушення та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення на рахунку ліцею операцій з бюджетними коштами.
Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області