Понад 170 тис. грн порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Гадяцької центральної районної лікарні.

Версія для друку

Контролем охоплений період діяльності медичної установи з 01.06.2012 по 31.05.2014.

Зокрема, держфінінспектори виявили покриття видатків спеціального фонду установи за рахунок коштів загального фонду, внаслідок придбання медикаментів, які були використані при наданні платних медичних послуг. А також покриття за рахунок коштів загального фонду лікарні витрат за спожиті комунальні послуги сторонніх юридичних осіб: орендарів та квартиронаймачів. В результаті бюджет лікарні втратив понад 83 тис. грн.

Також, встановлено, що через неперерахування в дохід районного бюджету коштів, які утримані із заробітної плати працівників лікарні як суми, видатки за якими проведені в минулих бюджетних періодах, місцевий бюджет недоотримав 7,8 тис. грн.

Крім того, встановлено зайве відшкодування  з бюджету коштів, за фактично не надані послуги по зубопротезуванню пільгової категорії громадян; порушення при нарахуванні та виплаті заробітної плати; оплата завищеної вартості виконаних підрядних робіт тощо.

В період ревізії зафіксовані порушення частково усунуто.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 7-х посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Гадяцького району та районну державну адміністрацію.

 

                                                                       Прес-служба Держфінінспекції

                                                                       в Полтавській області

угору ↑