Порушень фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат, на суму 286 тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України

Версія для друку

Контролем охоплений період діяльності установи за 2012 – 2013 роки та січень-лютий поточного року.

Зокрема, встановлено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків на опалення адміністративної будівлі, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду видатків, внаслідок чого Інститут втратив понад 65 тис. грн.

Також,  майже 63 тис. грн. втрачено внаслідок оплати завищеної вартості  виконаних робіт з капітального та поточного ремонтів приміщення установи.

Виявлено недоотримання доходів спеціального фонду від господарської діяльності Інституту на суму понад 80 тис. грн.

Окрім того, в результаті витрачання бюджетних коштів на цілі, що не відповідають плану використання бюджетних коштів, допущено нецільове їх використання на суму понад 21,5 тис. грн.

Зафіксовано: факти покриття витрат фізичних осіб за рахунок коштів Інституту, оплату фактично не отриманих послуг, зайві витрати на оплату праці, безпідставне списання матеріальних цінностей тощо.

Встановлені фінансові порушення частково усунуто.

За результатами ревізії на 11 осіб складено протоколи про адміністративне порушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

 

                                                                          Прес-служба Держфінінспекції

                                                                          в Полтавській області

угору ↑