Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 156,5 тис.грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури»

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 156,5  тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури»

Контролю піддано період діяльності установи з 01.01.2012 по 01.04.2014.
Зокрема, ревізія виявила ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку: покриття за рахунок коштів загального фонду видатків на оплату праці та сплату нарахувань працівникам, задіяним у наданні платних послуг по навчанню, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду; придбання для коледжу меблів всупереч обмеженням, встановленим постановою Уряду; покриття витрат орендаря за рахунок бюджетних коштів; завищення витрат на оплату праці працівників тощо.
Під час контрольного заходу встановлені порушення частково усунуто.
За недотримання законодавства з фінансових питань 26 працівників навчального закладу  притягнуто до адміністративної відповідальності.
Також, за порушення бюджетного законодавства, до коледжу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Про результати ревізії поінформовано Кременчуцьку   прокуратуру  з нагляду за додержанням  законів у транспортній  сфері.
.
                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції