Порушення, що призвели до втрат, на суму понад 350 тис. грн. виявили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Машівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№9).

Зокрема, виявлено заниження на суму 248,8 тис. грн. фінансового результату та не нарахування і неперерахування до загального фонду Державного бюджету належної частини чистого прибутку внаслідок недотримання положень  (стандартів) бухгалтерського обліку в частині формування витрат.

Окрім того, виявлено факт покриття витрат сторонніх юридичних осіб в сумі 95,6 тис. грн.

Також фінінспектори зафіксували зайві нарахування і виплату заробітної плати працівникам підприємства за фактично не відпрацьований час, безпідставно сплачені відрахування на соціальні суми компенсації з Державного бюджету в межах середнього заробітку працівника підприємства призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та відповідно сплату єдиного соціального внеску.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 16 посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів Полтавської області.

Прес-служба Держфнінспекції

в Полтавській області