Порушення, що призвели до втрат, на суму понад 350 тис. грн. виявили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Машівської виправної колонії управління Державної пенітенціар

Версія для друку

Порушення, що призвели до втрат, на суму понад 350 тис. грн. виявили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Машівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№9).

Зокрема, виявлено заниження на суму 248,8 тис. грн. фінансового результату та не нарахування і неперерахування до загального фонду Державного бюджету належної частини чистого прибутку внаслідок недотримання положень  (стандартів) бухгалтерського обліку в частині формування витрат.

 Окрім того, виявлено факт покриття витрат сторонніх юридичних осіб в сумі 95,6 тис. грн.

Також фінінспектори зафіксували зайві нарахування і виплату заробітної плати працівникам підприємства за фактично не відпрацьований час, безпідставно сплачені відрахування на соціальні суми компенсації з Державного бюджету в межах середнього заробітку працівника підприємства призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та відповідно сплату єдиного соціального внеску.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 16 посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів Полтавської області.

                                                                 Прес-служба Держфнінспекції

                                                                 в Полтавській області

угору ↑