Порядок денний спільного засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській обласній державній адміністрації 27.11.2013

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова Координаційної ради з питань   протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

О.М.Коваль

­­­­­­                                                                                 22.11.2013 року

спільного засідання Координаційної ради з питань протидії

туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією

при Полтавській обласній державній адміністрації

та Комітету з регіональної політики Національної ради з питань

протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Дата проведення: 27.11.2013 р. з 11.00 до13.00

Місце проведення: конференц-зала стаціонар-ного відділення Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом, вул. Медична 1

1.  Результати дводенного моніторингового візиту членів Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Полтавську область.

Доповідачі:  Савенко Оксана Юріївна – менеджер програм з лікування МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», представляє члена Комітету – до 5 хвилин.

Турченко Леонід Вікторович – кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, завідувач сектором Національної обсерваторії з алкоголю та наркотиків ім.Т.Забронскі, лікар-фтизіатр, член Комісії з нагляду Національної ради – до 5 хвилин.

Горбасенко Ігор Михайлович – співголова Всеукраїнської спілки громадських організацій «Коаліція організацій «Зупинимо туберкульоз разом», голова правління Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів», член Національної спілки журналістів України, заступник Голови Комітету, член Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, нагороджений Президентом України В.Ф.Януковичем Орденом «За заслуги» III ступеня, Почесною грамотою Верховної Ради України, кандидат психологічних наук, член Національної спілки журналістів України – до 5 хвилин.

2.  Про створення Причорноморського партнерства у боротьбі з туберкульозом.

Доповідач: Руденко Віталій Володимирович – співголова Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом», член Комітету – до 5  хвилин.

3.  Про стан виконання у 2013 році «Обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 рр.».

Доповідач: Печериця Володимир Георгійович –  головний лікар Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, координатор з напрямку «туберкульоз» – до 10  хвилин.

4.  Про підсумки реалізації обласної Програми «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013 рр.». Про проект «Обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 рр.».

Про проведення в Полтавській області місячника профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, присвяченого 1 грудня – Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом .

Доповідач: Даниленко Оксана Валеріївна – в.о. головного лікаря Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом – до 10 хвилин.

Обговорення: Жук Сергій Віталійовичзаступник виконавчого директора Благодійної Асоціації «Світло надії» – до 5 хвилин.

5.    Про співпрацю Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та фтизіатричної служби області щодо виконання програми Глобального Фонду «Зупинимо туберкульоз в Україні».

Доповідач: Родик Валентина Вікторівна – головна сестра медична патронажна Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України – до 10 хвилин.

6.  Звіт про роботу Координаційної ради за 2013 рік та аналіз стану виконання попередніх рішень засідань Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській обласній державній адміністрації.

Про політику уникнення конфлікту інтересів.

Доповідач:  Дурдикулиєва Ніна Іванівна – головний лікар Полтавського обласного Центру здоров’я, секретар Координаційної ради – до 10 хвилин.

Директор Департаменту

охорони здоров'я облдержадміністрації,