Порядок денний засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській обласній державній адміністрації 1.11.2013

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова Координаційної ради з питань

протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу

та боротьби з наркоманією, заступник

голови Полтавської облдержадміністрації

О.М.Коваль

­­­29.10.2013 року

засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу,

ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією

при Полтавській обласній державній адміністрації

Дата проведення:  01.11.2013 р. о 10.00

Місце проведення: кім. 621 Полтавської ОДА

1.  Результати роботи у 2013 році Координаційних рад з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області та при Гадяцькій, Пирятинській, Хорольській райдержадміністраціях.

Доповідають:

–                   Березенко Олег Миколайович – заступник голови Гадяцької райдержадміністрації, голова Координаційної радидо 5 хвилин;

–                   Калашник Віктор Васильович – заступник голови Кременчуцької міської ради, голова Координаційної ради – до5 хвилин;

–                   Малишкін Андрій Федорович – заступник голови Пирятинської райдержадміністрації, голова Координаційної ради – до 5 хвилин;

–                   Штейнберг Ірина Олександрівна – заступник голови Хорольської райдержадміністрації, голова Координаційної ради – до 5 хвилин.

2.  Стан виконання регіональних програм з питань протидії туберкульозу. Стан профілактичної роботи в містах та районах області по виявленню захворювання на туберкульоз серед дитячого населення.     Організація роботи по виявленню захворювання на туберкульоз серед уразливих груп населення.

Доповідають:

–                   Порохня Світлана Казимирівна – заступник голови Полтавської міської ради, голова Координаційної ради – до 5 хвилин;

–                   Боровик Алла Григорівна – заступник голови Чорнухинської райдержадміністрації, голова Координаційної ради – до 5 хвилин;

–                   Шабалтій Микола Павлович – перший заступник голови Кобеляцької райдержадміністрації, голова Координаційної ради – до 5 хвилин;

–                   Даценко Артем Андрійович – перший заступник голови Семенівської райдержадміністрації, голова Координаційної ради  – до 5 хвилин;

–                   Солодовник Іван Олексійович заступник голови Новосанжарської райдержадміністрації, голова Координаційної ради – до 5 хвилин.

Співдоповідають:

–    Печериця Володимир Георгійович –  головний лікар Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, координатор з напрямку «туберкульоз» – до 5 хвилин;

–    Дрозд Роман Антонович – заступник виконавчого директора Благодійної Асоціації «Світло надії»до 5 хвилин.

3.    Стан роботи з інформування підлітків груп ризику про соціально небезпечні захворювання та їх профілактику.

Доповідає: Мирошниченко Володимир Іванович – директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації – до 10 хвилин.

Співдоповідає: Протопопов Андрій Олексійович – директор Полтавського Благодійного Фонду «Громадське здоров’я» – до 5 хвилин.

4.  Проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, безпечного способу життя щодо інфікування ВІЛ серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Доповідає: Півень Світлана Василівна – директор Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – до 10 хвилин.

5.                Інформація про реалізацію проектів, що фінансуються міжнародними донорськими організаціями.

Доповідають:

–   Демченко Максим Григорович – виконавчий директор Благодійної Асоціації «Світло надії», заступник голови Координаційної ради – до 5 хвилин.

–   Протопопов Андрій Олексійович – директор Полтавського Благодійного Фонду «Громадське здоров’я» – до 5 хвилин;

–   Плюсніна Ірина Аркадіївна – голова Полтавської обласної організації Червоного Хреста України – до 5 хвилин.

6.                Затвердження Плану покращення взаємодії управлінь, служб, неурядових організацій області по роботі з групами підвищеного ризику захворювання на туберкульоз в контексті реалізації Меморандуму та виконання «Обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 рр. в Полтавській області».

Доповідає: Дурдикулиєва Ніна Іванівна – головний лікар Полтавського обласного Центру здоров’я, секретар Координаційної ради  – до 10 хвилин.

7.                Про проект «Обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 рр.».

Доповідає: Даниленко Оксана Валеріївна – в.о. головного лікаря Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом – до 10 хвилин.

Директор Департаменту

охорони здоров'я облдержадміністрації,