Про концепцію розвитку перинатальної допомоги в області до 2014 року

30.11.2011 № 478

Про концепцію розвитку перинатальної

допомоги в області до 2014 року

Відповідно до статті 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою покращення медичної допомоги вагітним жінкам та новонародженим дітям області:

1. Затвердити Концепцію розвитку перинатальної допомоги в області до 2014 року (додається).

2. Затвердити план реалізації заходів Концепції розвитку перинатальної допомоги в області до 2014 року (додається).

3. Головам райдержадміністрацій забезпечити виконання плану реалізації Концепції розвитку перинатальної допомоги в області до 2014 року, інформувати Головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації про хід виконання плану реалізації заходів Концепції розвитку перинатальної допомоги в області до 2014 року щороку до 15 березня для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 25 березня.

Рекомендувати міським головам провести відповідну роботу.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Коваля О.М.

обласної державної
адміністрації