Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2015 рік

Робота із зверненнями громадян в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації проводилася відповідно до Закону України  «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
Протягом 2015 року до управління надійшло 141 звернення. З них 54 отримано на Гарячу урядову лінію Комунальною бюджетною установою “Обласний контактний центр”, 2 прийнято на особистому прийомі громадян голови облдержадміністрації, 2 — заступників голови, 3 — начальником управління, 4 – заступником начальника управління та 1 - начальником відділу капітальних вкладень та розвитку соціальної сфери управління, 1 надійшло поштою на адресу управління.
Серед звернень, які були розглянуті Управлінням: 10 — за дорученням Адміністрації Президента України, 1 — Апарату Верховної Ради, 6 — секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, 2 — Генпрокуратури України, 7 — від Народних депутатів України.
За звітний період значна частина звернень стосувалась питань будівництва і містобудування, забезпечення громадян житлом, земельними ділянками. Також надходять звернення з проханням роз'яснення законодавства та вирішення земельних спорів, надання матеріальної допомоги, пільгового кредитування, збереження культурної спадщини, скарги на неправомірність дій посадової особи.
Відповіді заявникам надавались своєчасно, у термін передбачений законодавством. Звернень, на які надано безпідставну відмову не було. Кілька звернень переслано за належністю.
Для зручності заявників необхідна довідкова інформація щодо подання звернень зібрана на стенді біля приймальні управління та на сайті облдержадміністрації.
Робота із зверненнями громадян в Управлінні буде і надалі пріоритетною.