Про підсумки роботи щодо запобігання корупції за 2015 рік

Відповідно до Законів України “Про запобігання і протидії корупції”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, Постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року №1240 “Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки” з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією наказом управління від 13.01.2015 №2 затверджено “План заходів щодо запобігання корупції на 2015 рік в управлінні  містобудування та архітектури облдержадміністрації”.
Під контролем тримається законодавча база – основні зміни доводяться до відома працівників, ведеться робота з вивчення та реалізації державної антикорупційної політики. Регулярно на нарадах та колегіях Управління обговорюються питання щодо запобігання корупції.
Згідно графіків підвищення кваліфікації за програмами тематичних короткострокових семінарів, тренінгів спеціалісти управління прослухали лекції з питань протидії корупції.
За 2015 рік стосовно державних службовців Управління не виявлено корупційних діянь, або інших правопорушень пов’язаних з корупцією.