Про початок роботи Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Версія для друку

Про початок роботи Управління

Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

 

Державну аудиторську службу України утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 868. Служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Держаудитслужба утворена шляхом реорганізації Держфінінспекції.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 266 „Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби України” утворений Північно-східний офіс Держаудитслужби шляхом реорганізації держфінінспекцій у Луганській, Полтавській, Харківській та Сумській областях.

Північно-східний офіс Держаудитслужби з 24 жовтня 2016 року розпочав здійснювати функції та повноваження, визначені положенням про Північно-східний офіс Держаудитслужби та положеннями про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській, Полтавській та Сумській областях.

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області очолює Ірина Салогуб.

Згідно з Положенням про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області основним завданням Управління є реалізація повноважень Північно-східного офісу Держаудитслужби на території Полтавської області.

Контроль спрямований не лише на виявлення фінансових порушень, але й на оцінку ефективності та результативності використання державної власності, надання рекомендацій, як покращити діяльність, аби досягти необхідних для держави результатів із мінімальними затратами ресурсів.

Основна увага Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області спрямована на профілактику порушень фінансової дисципліни та подальший розвиток саме поточного контролю.

У положенні визначено повноваження Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області щодо: здійснення контролю за: цільовим, ефективним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягненням економії бюджетних коштів і результативності в діяльності розпорядників бюджетних коштів; дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів; дотриманням  законодавства про закупівлі; станом внутрішнього  контролю та внутрішнього  аудиту; проведення оцінки управління бюджетними коштами, досягнення  їх економії, стану фінансової і господарської діяльності, ефективності і результативності  в діяльності підконтрольних установ; вжиття  заходів до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства та притягнення  до відповідальності винних осіб.

В Управлінні продовжує діяти телефон довіри (05322) 2-58-02, який забезпечує надійний зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності, збереження таємниці звернення.

За   бажанням  письмове  звернення  можна  надіслати  на    адресу: вул. Шевченка, 1, м. Полтава, 36011.

Висловлюємо вдячність громадянам за повідомлення щодо можливих порушень чинного законодавства при оплаті праці та порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольних підприємств, установ і організацій.

                                                           Прес-служба Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Полтавській області

 

 

 

 

 

 

 

угору ↑