Про ревізію Комбінату комунальних підприємств міста Глобине

Фінансові порушення, що призвели до недотримання фінансових ресурсів Глобинським міським бюджетом та Комбінатом комунальних підприємств міста Глобине на загальну суму 20,6 тис. грн., встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комбінату.
Зокрема, причинами фінансових порушень стало не нарахування плати приватному підприємству за розміщення на зупинках міського транспорту інформаційних дощок оголошень; плати товариству з обмеженою відповідальністю за надані послуги по зберіганню автобусів; плати населенню за вивезення рідких побутових відходів; не перерахування 50-ти відсотків отриманої орендної плати до Глобинського міського бюджету тощо.
Встановлені порушення частково усунуто.
За результатами ревізії 6 посадових осіб Комбінату комунальних підприємств міста Глобине притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області