Про результати ревізії бюджету міста Миргород

Версія для друку

Порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 383,2 тис. грн., з яких понад 166 тис. грн - недоотримання коштів бюджетом, виявили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії бюджету міста Миргород за період 2010 - 2012 роки.
Зокрема, встановлено, що належні перерахуванню до загального фонду міського бюджету кошти, від оренди комунального майна міста Миргороду, на загальну суму 138,8 тис. грн., протягом 2011 року всупереч чинному законодавству зараховувалися до доходів спеціального фонду міського бюджету.
Також, ревізією виділення та використання коштів резервного фонду міського бюджету встановлено, що в результаті неналежного контролю з боку фінансового управління Миргородської міської ради на кожній стадії бюджетного процесу, виділено та використано кошти резервного фонду міського бюджету на загальну суму 53,8 тис. грн. на заходи, не пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а саме: на придбання паливно-мастильних матеріалів для наповнення матеріального резерву, які могли бути передбачені під час складання проекту бюджету, що є порушенням п.1 ст.24 Бюджетного кодексу України №2542 та №2456.
Крім того, ревізією встановлено, що до видатків на виконання Програм підтримки діяльності органів самоорганізації населення, затверджених рішеннями сесій Миргородської міської ради, включено та профінансовано видатки на оплату комунальних послуг на суму понад 137 тис. грн., спожитих Миргородським об’єднаним міським військовим комісаріатом, що є порушенням чинного законодавства.
За допущені порушення трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Окрім того, за порушення бюджетного законодавства застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.
Про результати ревізії проінформовано Полтавську обласну державну адміністрацію, Департамент фінансів Полтавської облдержадміністрації та правоохоронні органи області.
Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області

угору ↑