Про результати ревізії Гадяцького професійного аграрного ліцею

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Гадяцького професійного аграрного ліцею виявили фінансових порушень на суму 86,3 тис. грн.

Зокрема, операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено на суму 78,2 тис. грн., з яких:   завищені витрати на оплату праці; списання коштів на видатки закладу без отримання товарів, завищені витрати на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі тощо.

Окрім того, фінінспектори виявили не перерахування в дохід державного бюджету коштів в сумі 5,4  тис. грн., які надійшли в результаті відшкодування сум зайво нарахованої та виплаченої заробітної плати працівникам ліцею у минулих бюджетних періодах.

Встановлені фінансові порушення частково відшкодовано.

За недотримання фінансової дисципліни сімох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а також застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках Гадяцького професійного аграрного ліцею.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Гадяцького району та Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції
                                                                            в Полтавській області