Про результати ревізії Комунального підприємства „Яреськівський комбінат комунальних підприємств”

Версія для друку

Схвалена Президентом України Віктором Януковичем програма економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” вимагає сьогодні від державних фінансових інспекторів, під час здійснення контрольно-ревізійної роботи, забезпечення більш жорсткого й принципового контролю за використанням державних ресурсів.

Так, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства „Яреськівський комбінат комунальних підприємств” встановили порушень, що призвели до збитків па суму 87,3 тис. гри.

Контрольним заходом охоплений період із 01.01.2011 по 31.03.2013 роки.

Зокрема, зафіксовано зайво отримані з Яреськівського сільського бюджету кошти, внаслідок завищення К1І „Яреськи ККП” потреби в бюджетних коштах па відшкодування різниці між діючими тарифами та економічно обґрунтованими витратами підприємства на надання послуг з водопостачання та водовідведення за 2009 рік в сумі понад 40 тис. гри; додаткові витрати бюджетних коштів, внаслідок допущення у вересні 2011 року до процедури закупівлі автомобіля - сміттєвоза підприємств, пропозиції яких не відповідають вимогам документації конкурсних торгів та придбання зазначеного автомобілю суб’єктом господарювання за комплектацією, що не передбачена документацією конкурсних торгів тощо.

Виявлені фінансові порушення частково усунуто.

За результатами ревізії па начальника підприємства складені протоколи за порушення бюджетного законодавства та за порушення законодавства в сфері державних закупівель, а також 6 посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області
 

угору ↑