Про результати ревізії Лубенської районної ради

Версія для друку

Контрольно-ревізійна діяльність Держфінінспекції в Полтавській області в першу чергу направлена на реалізацію ініційованої Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”: принципово здійснюються контролі заходи з метою покращення фінансової дисципліни в регіоні, проводиться робота по забезпеченню відшкодування та усунення встановлених фінансових порушень, вживаються заходи попереджувального фінансового контролю.                                                                          

 Так, нещодавно проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності Лубенської районної ради за 2011 - 2012 роки та завершений період 2013 року, за результатами якої виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 98,6 тис. грн., з них 57,8 тис. грн., що призвели до збитків.

Зокрема, ревізією повноти та своєчасності надходження коштів до загального фонду районного бюджету встановлено, що загальним фондом районного бюджету недоотримано коштів від оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл Лубенського району на загальну суму 40,5 тис. грн., в результаті зарахування їх на спеціальний рахунок Лубенської районної ради, що є порушенням чинного законодавства.

Фінінспектори  встановили також факт покриття витрат (комунальних послуг, послуг охорони приміщень) сторонніх юридичних осіб на загальну суму 57,8 тис. грн., чим недотримано вимоги чинного законодавства.

В період ревізії порушення частково усунуто.

За недотримання фінансової дисципліни одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, а також застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення на рахунку Лубенської районної ради операцій з бюджетними коштами.

За результатами ревізії поінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру.

                                                                                        

                                                                                                    Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                                    в Полтавській області

угору ↑