Про результати ревізії Полтавського обласного управління водних ресурсів

Версія для друку

Державна фінансова інспекція в Полтавській області в контексті виконання вимог схваленої Президентом України Віктором Януковичем програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” продовжує тримати курс на забезпечення більш жорсткого й принципового фінансового контролю за використанням державних ресурсів.
Так, під час ревізії Полтавського обласного управління водних ресурсів за II півріччя 2010 року, 2011-2012 роки держфінінспектори виявили порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат на суму 132 тис. грн.
Зокрема, встановлено покриття витрат з охорони адміністративної будівлі та утримання прибудинкової території сторонніх юридичних осіб по причині не виставлення рахунків орендарям для відшкодування зазначених витрат на загальну суму 86,9 тис. грн.
Також, на суму 43 тис. грн здійснено покриття за рахунок коштів загального фонду за рахунок здійснення видатків на утримання сторожів адмінбудівлі та двірника, що займається прибиранням при будинкової території, в частині госпрозрахункового структурного підрозділу, який займається наданням платних послуг та утримується за рахунок коштів спеціального фонду.
Крім того, виявлено факти завищення витрат на оплату праці за фактично невідпрацьований час та відшкодування витрат на відрядження працівникам за рахунок коштів загального фонду, в той час як дані витрати необхідно проводити за рахунок коштів спеціального фонду.
Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Полтавської області.

                                                                                Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                              в Полтавській області
 

угору ↑