Про результати ревізії професійно-технічного училища №31 міста Полтави

Версія для друку

За результатами ревізії фінансово-господарської діяльності професійно-технічного училища № 31 міста Полтави встановлено фінансових порушень на суму 57,2 тис. грн.
Зокрема, серед порушень, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили помилки при обчисленні та виплаті заробітної плати працівникам училища, і, як наслідок, незаконне перерахування внесків до державних цільових фондів; завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт тощо.
Під час контрольного заходу встановлені порушення частково відшкодовано.
П’ятьох працівників учбового закладу за допущені порушення законодавства з фінансових питань притягнуто до адміністративної відповідальності.
Директору училища направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень, а також направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.
Одночасно, Держфінінспекцією області прийнято рішення про зупинення профтехучилищу операцій з бюджетними коштами.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Полтави та Департамент управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

       

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області

угору ↑