Про результати ревізії відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації виявили фінансових порушень на суму 243,4  тис. грн.

Зокрема, операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено на суму понад 191тис. грн., з яких: покриття  за рахунок бюджетних коштів витрат орендарів та сторонніх фізичних осіб по оплаті спожитих ними комунальних послуг;  завищені витрати на оплату праці; безпідставне списання продуктів харчування та палива; завищення вартості виконаних ремонтно - будівельних   робіт; нестача  паливно - мастильних матеріалів, продуктів  харчування та інших цінностей; списання коштів на видатки закладу без отримання товарів тощо.

Крім того, фінінспектори встановили недоотримання доходів районним бюджетом та відділом освіти від зданих в оренду приміщень навчальних закладів   в розмірі 0,7 тис. грн.

Під час ревізії виявлені порушення усунуто частково.

За недотримання фінансової дисципліни дев’ять осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а також застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з  бюджетними коштами, зменшення та призупинення  бюджетних асигнувань.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Кобеляцького району та Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області