Про результати ревізії Відділу освіти, молоді та спорту Чорнухинської районної державної адміністрації

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції – під час ревізії Відділу освіти, молоді та спорту Чорнухинської районної державної адміністрації виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 162,2 тис. грн. Контролю підданий період з 01.01.2012 по 01.03.2014.
Зокрема, встановлено неперерахування до районного бюджету майже 51 тис. грн відшкодованих незаконних витрат по незаконно виплаченій заробітній платі, нарахованій і виплаченій в попередньому році працівникам за час перебування їх на лікарняному та відповідних нарахувань до фондів.
Крім того, зафіксовано виплату компенсацій за невикористані основні та додаткові відпустки всупереч законодавству; факти виплати заробітної плати за фактично не відпрацьований час; покриття витрат на оплату комунальних послуг спожитих орендарями тощо.
Виявлені порушення наразі частково усунуто.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням законодавства на 15 посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність.
За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Про результати поінформовано прокуратуру Чорнухинського району.

Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                   в Полтавській області