Про результати ревізії виконання бюджету Тростянецької сільської ради Полтавського району

Версія для друку

Фахівці Держфінінснекції в Полтавській області під час ревізії виконання Тростянецького сільського бюджету, за період з 01.01.2010 по 31.03.2013, встановили порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 114,8 тис. грн.

Причиною порушень стало пе відображення в обліку та неотримання заборгованості за договорами про надання суб’єктами підприємництва благодійної допомоги, (термін умов договорів який минув), та несвоєчасне надходження до місцевого бюджету плати за надання у користування природних ресурсів.

Крім того, через проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення обсягу чи вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, покриття витрат сторонніх юридичних осіб щодо відшкодування витрат па опалення приміщення, завищення витрат на оплату праці та на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, зафіксовано факти проведення операцій, з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат па суму понад 40 тис. гри.

Виявлені порушення частково усунуто.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку на двох посадових осіб сільської ради складено протоколи про адміністративні правопорушення. Окрім того, за порушення бюджетного законодавства до об’єкту контролю застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавського району, Полтавську районну раду, райдержадміністрацію та правоохоронні органи району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області
 

угору ↑