Про спільне засідання 16.12.2016 архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури Полтавської облдержадміністрації облдержадміністрації.

Версія для друку

Про спільне засідання 16.12.2016 архітектурно-містобудівної ради при  Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури Полтавської облдержадміністрації облдержадміністрації.

 

16 грудня 2016 року о 14-00 в приміщенні Полтавської                                  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського відбулося спільне засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури облдержадміністрації з розгляду проекту “Історико-архітектурний опорний план м. Диканька Полтавської області”, розробленого на замовлення Диканської селищної ради ТОВ “ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС”.

З матеріалами проекту ознайомила завідувач кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Харківського Національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова, доктор архітектури Осиченко Галина Олексіївна.

Мета розроблення цієї документації полягає в забезпеченні збереження пам’яток та об’єктів культурної та археологічної спадщини, цінних природних ландшафтів, традиційного характеру середовища Диканьки. Результатом досліджень стали історико-архіектурний опорний план селища, визначені межі і режими використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу.

Матеріали проекту викликали зацікавленість фахівців. В ході обговорення на поставлені питання надали роз’яснення представники авторського колективу.

Присутні відмітили важливість розроблення подібної містобудівної документації, фундаментальність проведених досліджень. Одночасно було висловлено ряд зауважень щодо найменувань, переліку і позначення на графічних матеріалах пам'яток культурної спадщини та археології.

Члени рад підтримали пропозицію рекомендувати проект доопрацювати та надати відкориговані матеріали Управлінню культури і Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації для узгодження та подальшого розгляду в установленому порядку.

угору ↑