Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США

Версія для друку

Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine) та оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.

Чикаго – третє за чисельністю населення місто США, другий по значенню фінансовий центр країни і великий транспортний вузол Північної Америки.

Населення Чикаго – 2 695 000 (станом на 2010 р.). Агломерація Чикаго налічує 9,5 млн. мешканців, займає 26 місце в світі по кількості населення.

Чикаго вважають економічною, промисловою, транспортною і культурною столицею Середнього Заходу. Протягом року у Чикаго відбувається понад 500 різноманітних торгівельних шоу, виставок, ярмарок, конференцій, круглих столів тощо. У Чикаго розташована Чикагська товарна біржа.

Чикаго місто побратим Києва, а також має потужну і впливову українську діаспору.

Найближчим часом планується відкриття постійно діючих представництв у: Роттердамі (Голландія), Софія (Болгарія), Любляні (Словенія), Лімі (Перу), Тегерані (Іран), Ханої (В’єтнам), Тель-Авіві (Ізраїль).

Переваги співпраці з постійно діючими представництвами для адміністрацій та підприємств: започаткування нових відносин державного і приватного партнерства; розширення зовнішньоекономічної діяльності; вихід на нові ринки збуту; реклама свого потенціалу і пропозицій на ринку Сполучених Штатів та інших країн; отримання нових замовлень та замовників; залучення інвестицій до свого регіону (району), підприємств; можливість пошуку та проведення попередніх переговорів з потенційними партнерами, замовниками (через представників постійно діючого представництва); встановлення культурних та освітніх зв’язків з регіонами Сполучених Штатів та інших країн.

Інформацію щодо пропозицій та потреб регіону (району) для поширення інформації у США просимо направляти українською, російською та англійською мовами виключно в електронній формі на ел. пошту: inbox@glavrada.org.

За додатковою інформацією про умови співпраці підприємств з постійно діючим представництвом у США та інших країнах світу звертатись в Україні:

Рада голів державних адміністрацій

Адреса: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-а/303

Тел. +38(044)469-14-15, +38(050)469-14-45

E-mail: inbox@glavrada.org

http://www. glavrada.org

 

Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних

Адреса: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 902

Тел. +38(067)506-22-27

E-mail: director@wirelessua.com

http://www.wirelessua.com

 

IJI IT GROUP

Адреса: м. Київ, вул. Оранжерейна, 3, оф. 218

Тел. +38(044)360-62-161, +38(093)986-84-02

E-mail: inbox@iji.com.ua

http://www.iji.com.ua

ДолученняРозмір
foto-rgda_u_ssha.jpg58.2 КБ
угору ↑