Про виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” в Полтавській облдержадміністрації

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

голови обласної державної адміністрації

23.06.2011 № 257

Зареєстровано в Головному
управлінні юстиції
у Полтавській області
30.06.2011 за №136/136/1713

Відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 05.05.2011 №547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 №583 „Питання виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади”:

1. Установити, що апарат Полтавської обласної державної адміністрації та її структурні підрозділи:

1) є розпорядниками інформації, яка отримана або створена в процесі здійснення Полтавською обласною державною адміністрацією та її структурними підрозділами своїх повноважень та яка перебуває у їх володінні;

2) не є розпорядниками інформації за запитами на інформацію стосовно:

інформації інших місцевих органів виконавчої влади;

інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

2. Затвердити такі, що додаються:

Порядок складання та подання запитів на інформацію до Полтавської обласної державної адміністрації;

форму запиту на інформацію.

3. Встановити, що дія цього розпорядження поширюється на апарат та структурні підрозділи Полтавської обласної державної адміністрації.

4. Загальному відділу апарату облдержадміністрації (Перепічай О.В.) у п’ятиденний термін забезпечити подання розпорядження Головному управлінню юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М.П.) оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті „Зоря Полтавщини”.

5. Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Пархоменка В.О.

обласної державної
адміністрації