Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Полтавській облдержадміністрації

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІСТРАЦІЯ

голови обласної державної адміністрації

18.08.2011 № 330

Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Полтавській області
22 серпня 2011 р. за № 171/1748

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України „Про доступ до  публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”:

1. Затвердити розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Полтавській облдержадміністрації (додається).

2. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Репало Ю.М.) в установленому законодавством порядку забезпечити подання розпорядження Головному управлінню юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М.П.) оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті „Зоря Полтавщини”.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Пархоменка В.О.

обласної державної
адміністрації