Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Полтавській облдержадміністрації

Версія для друку

 

 

У К Р А Ї Н А
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови обласної державної адміністрації
 

18.08.2011 № 330

 

Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Полтавській області
22 серпня 2011 р. за № 171/1748

 

Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Полтавській облдержадміністрації
 

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України „Про доступ до  публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”:

 

1. Затвердити розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Полтавській облдержадміністрації (додається).

 

2. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Репало Ю.М.) в установленому законодавством порядку забезпечити подання розпорядження Головному управлінню юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М.П.) оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті „Зоря Полтавщини”.

 

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Пархоменка В.О.

 
Голова
обласної державної
адміністрації
О.УДОВІЧЕНКО
 

 

 

 

угору ↑