Проведення Міжнародної сільськогосподарської виставки "FIAGROP 2017"

Версія для друку

Проведення Міжнародної сільськогосподарської виставки "FIAGROP 2017"

 

За інформацією Посольства України в Республіці Куба, у період з 18 до 26 березня 2017 р., у м. Гавана, Республіка Куба, заплановано проведення XX Міжнародної сільськогосподарської виставки FIAGROP 2017. Місце проведення виставки: Rancho Boyeros Fairground (біля міжнародного аеропорту ім. Хосе Мартіні, 18 км від м. Гавана).

Спонсорами виставки є Міністерство сільського господарства Куби, Кубинська асоціація сільського та лісового господарства, Кубинська асоціація скотарства, Торгова палата Республіки Куба.

Головна спеціалізація виставки: сільське господарство і тваринництво. На виставці будуть представлені наступні напрями:

  • обладнання і техніка для сільського господарства;

  • сільгосппродукти та продукція їх переробки;

  • тваринництво і птахівництво та їх продукція;

  • послуги.

 

Бажаючі взяти участь у роботі виставки повинні оформити і надіслати відповідну заявку на електронну адресу дирекції виставки: fervexpo@hab.minag.cu не пізніше ніж за 60 діб до початку її роботи. У заявці повинна бути зазначена повна інформація про компанію та бажаний дизайн і розміри стенду.

 

Для підприємців, бізнесменів, покупців та спеціалістів різних напрямів для відвідання виставки передбачена обов'язкова реєстрація як Professional Visitor і плата 40 CUC (кубинських конвертованих песо, офіційний обмінний курс 1CUC=1$).

Для експонентів встановлені наступні тарифи: обладнаний стенд у павільйоні: 94 CUC за 1 м ; необладнаний стенд у павільйоні: 74 CUC за 1 м2; стенд поза павільйоном: 50 CUC за 1 м .

Дизайн стендів необхідно узгоджувати з агенцією Agenda Transitaria PALCO, Apartado Postal 1646, La Habana, Cuba. Телефони агенції: (53) 7 208-32-74 або 208-53- 12.Факс: (53) 7 208-75-78. E-mail: lianet@palco.cu

Усі питання, пов'язані з участю у виставці, необхідно з'ясовувати у дирекції виставки: Ave. Independencia 31108 Rancho Boyeros. La Havana. Cuba. fervexpo@hab.minag.cu, feriaagro@hab.minag.cu

 

З кожним роком популярність виставки і кількість учасників зростає. Участь у роботі виставки, окрім кубинських організацій та підприємств, також беруть компанії з країн Латинської Америки, зокрема Аргентини та Бразилії.

угору ↑