Проведення в 2016 році міжнародних виставкових заходів в Республіці Азербайджан:

Проведення в 2016 році міжнародних виставкових заходів в  Республіці Азербайджан:

- 15-ої Азербайджанської Міжнародної виставки «Туризм і Подорожі» AITF-2016 (м.Баку, 7-9 квітня 2016 року).

- 15-ої Міжнародної виставки «Залізнична інфраструктура та рухомий склад, морська індустрія, авіація і транспортно-логістичні послуги  TRANSCASPIAN  2016 » (м. Баку, 11-13 травня 2016 року). У контексті створення і відкриття у 2016 році залізничного транспортного коридору «Баку-Тбілісі-Карс» актуальним є просування  продукції багатьох українських підприємств, призначеної для залізничної інфраструктури і рухомого складу, а також транспортно-логістичних послуг. Перспективною, з огляду на відновлення і розвиток «Великого шовкового шляху», є також співпраця у морській індустрії та авіації.

- 10-ої Азербайджанської Міжнародної виставки «Сільське господарство» та 22-ої Азербайджанської Міжнародної виставки харчової промисловості (м. Баку,  25-27   травня 2016 року).

- 23-ої Міжнародної конференції та виставки «Нафта та газ Каспію 2016 CASPION OIL &GAS 2016» (м. Баку, 7-10 червня 2016 року).

Суттєві зміни щодо вибору джерел і шляхів доставки нафти і газу на європейський ринок підштовхуватимуть  Азербайджан і сусідні країни розробляти та реалізовувати проекти, які передбачають диверсифікацію маршрутів транспортування вуглеводнів власного видобутку на зовнішні ринки. Організація нових транзитних потоків вуглеводнів з Каспійського регіону у європейському напрямку стане предметом розгляду наступної виставки і конференції «CASPIONOIL &GAS 2016», в яких традиційно беруть участь українські компанії і організації.

- 2-ої Азербайджанської Міжнародної виставки оборонної промисловості АDЕХ 2016 (м. Баку, 27-30 вересня 2016 року).

Україна під час першої виставки «АDЕХ 2014» (проходить раз на два роки) успішно дебютувала делегацією Укроборонпрому, яка представляла понад 20 українських підприємств.

- 22-ої Азербайджанської Міжнародної будівельної виставки «Baku Build 2016» (м. Баку, 19-22 жовтня 2016 року). На виставці традиційно представлені: будівельна техніка, будівельні та оздоблювальні матеріали для інтер'єрів та екстер'єрів, меблі, сантехніка тощо. Продукція українських виробників шпалер, оздоблювальної плитки, будматеріалів, меблів та іншої будівельної продукції традиційно користується попитом в Азербайджані і тому викликає інтерес на виставках такого профілю.

22-ої Азербайджанської Міжнародної виставки та Конференції «Телекомунікації та Інформаційні Технології «Bakutel 2016» (м. Баку,  з 30 листопада  по 3 грудня 2016 року).

Уряд Азербайджану приділяє першочергову увагу розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Українські підприємства можуть запропонувати у цій сфері різноманітне обладнання, програмне забезпечення, засоби наземного і космічного зв'язку, системи контролю і безпеки.