Публічне громадське обговорення звіту про використання Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації бюджетних коштів за минулий 2012-й рік

22 березня у Полтаві за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.П.Перепелиці,  працівників зазначеного Департаменту, голови Громадської ради облдержадміністрації В.С.Голуба, членів Громадської ради при облдержадміністрації у форматі «круглого столу» відбулося публічне громадське обговорення звіту про використання Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації бюджетних коштів за минулий 2012-й рік. Під час зібрання до відома громадськості було представлено докладний звіт про використання структурним підрозділом облдержадміністрації коштів Державного та місцевого бюджетів за програмами здійснення виконавчої влади у Полтавській області, взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства у Полтавській області на 2012-2015 роки, розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки, розвитку обласного державного телерадіомовлення Полтавської ОДТРК «Лтава» на 2011-2013 рр.