Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській області

начальник

Алла Юріївна Бережна

Основні завдання Відділення:

• реалізація державної політики у сфері приватизації;
  • реалізація державної політики у сфері оренди;
  • використання та відчуження державного майна;
  • управління об’єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери його управління;
  • реалізація повноважень у сфері державного регулювання оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

Відділення протягом січня–липня 2015 року забезпечило надходження коштів до Державного бюджету від оренди державного майна в сумі 25,6 млн. грн., що становить 95,7% планового завдання на 2015 рік.

Громадська приймальня

При Відділенні працює громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, каб. 421, тел. 0 (5322) 7-93-58, 0 (532) 50-15-12.

Приймальня здійснює такі види правової допомоги:

• надання правової інформації;
  • консультації та роз’яснення з правових питань;
  • складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), з питань, які віднесено до повноважень регіонального відділення.

Приймальними днями є понеділок та середа. Громадська приймальня працює згідно затвердженого графіку роботи.

Організація діяльності громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Відділенням здійснюється відповідно до Порядку роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, затвердженого наказом регіонального відділення ФДМУ по Полтавській області від 01.10.2014 № 593.

Детальнішу інформацію про структуру регіонального відділення, основні функції, завдання та інше можна отримати на веб-сайті Фонду державного майна України за адресою: www.spfu.gov.ua в рубриці «Офіційна інформація. Регіональні відділення: Полтавська область».

Перелік об’єктів нерухомого державного майна, які перебувають на балансі підприємств і організацій,
підпорядкованих міністерствам та відомствам, що пропонуються для надання в оренду
станом на 01.01.2017

Орієнтовний перелік об’єктів державної власності груп А, Д, Ж, у тому числі разом із земельними ділянками,