Регіональне відділення фонду державного майна україни по полтавській та сумській областях

адреса

36014, м. Полтава, вул. Небесної сотні, 1/23

тел./факс

(0532) 56-27-22, факс (0532) 50-15-13

е-пошта

poltava_sumy@spfu.gov.ua

сайт

начальник

Дробітько Вадим Павлович

перший заступник начальника

Матвієнко Дмитро Сергійович

заступник начальника

Дамов Євген Олександрович

Графік особистого прийому громадян посадовими особами Регіонального відділення

Основні завдання Відділення:

• реалізація державної політики у сфері приватизації;
  • реалізація державної політики у сфері оренди;
  • використання та відчуження державного майна;
  • управління об’єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери його управління;
  • реалізація повноважень у сфері державного регулювання оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

Детальнішу інформацію про структуру Регіонального відділення, основні функції, завдання та інше можна отримати на веб-сайті за адресою: www.spfu.gov.ua/ua/regions/poltava.html, також на сайті можна отримати:

Перелік потенційних об'єктів державного майна, які в процесі приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств, але обліковуються на їх балансі, та перебувають в управлінні регіонального відділення ФДМУ по Полтавській області станом на 31.12.2019 р.