Регіональним відділенням ФДМУ по Полтавській області в січні 2013 року проведено аукціон з продажу об’єкта державної власності групи А

Регіональним відділенням ФДМУ по Полтавській області 15 січня 2013 року проведено аукціон з продажу об’єкта державної власності групи А – вбудовані нежитлові приміщення № 4,6 в житловому будинку загальною площею 81,3 кв.м, що знаходяться за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Бутиріна, 7 та перебувають на балансі ПАТ “Кременчуцьке взуттєве виробничо – торгівельне об’єднання” (ПАТ “КРЕВВТО”).

Покупцем, що одержав право на придбання об’єкта стала юридична особа. Об’єкт продано з перевищенням ціни продажу над початковою. Оголошувалось шість кроків аукціону.

Загальна сума перевищення склала 60%, тобто 76 584,00 грн. Остаточна ціна об’єкта склала 204224,00 грн, в т.ч  ПДВ 34 037,33 грн.

Приватизація даного об’єкту є прикладом активної роботи регіонального відділення  ФДМУ по Полтавській області по пошуку ефективного власника, забезпеченню надходження коштів до Державного бюджету, поліпшенню соціально – економічного розвитку регіону