Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області проведено державну реєстрацію права власності на майно, що перебувало у володінні Полтавської обласної ради професійних спілок, та повертається у власність держави за рішення

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області проведено державну реєстрацію права  власності на майно, що перебувало у володінні Полтавської обласної ради професійних спілок, та  повертається у власність держави за рішенням суду.

Це стало можливим завдяки тісній співпраці протягом 2015 року працівників регіонального відділення та Прокуратури Полтавської області в частині представництва інтересів ФДМУ по судовій справі щодо визнання права власності за Державою в особі ФДМУ на майно профспілок.

За результатами розгляду зазначеної справи господарськими судами першої та апеляційної інстанцій  винесено рішення на користь Держави в особі ФДМУ, та визнано право державної власності на окремо розташовану адміністративну п’ятиповерхову будівлю площею 2330,1 кв.м, що розташована в центрі міста Полтава по вул. Ляхова, 1.

Вищезазначеними судовими рішенням також визнано недійсним оформлення права власності за попереднім володільцем будівлі - Полтавською обласною радою професійних спілок.

З метою виконання зазначених рішень суду регіональним відділенням здійснювалися  заходи щодо державної реєстрації права  власності на майно.

Під час здійснення заходів регіональне відділення зіштовхнулося з упередженим ставленням органу державної реєстрації та попереднього власника, яким не визнаються права дійсного власника будівлі (ФДМУ) та судові рішення, що набрали законної сили, чим створювалися відповідні перешкоди у здійсненні державної реєстрації права власності за Державою, але ситуацію, що склалася навколо вищезазначеної  будівлі, було позитивно врегульовано працівниками регіонального відділення, та на даний час внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про зазначене державне майно.