Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області в поточному році проведена робота з наповнення державного бюджету України коштами від оренди та приватизації державного майна.

Версія для друку

Станом на 01.01.2014 року регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області забезпечено надходження від оренди державного майна до Державного бюджету України в сумі  28,15 млн.грн. Річне завдання виконано на 112,6%.

Протягом 2014 року приватизовано 3 об'єкти державної власності, до державного бюджету надійшло 644,3 тис.грн. в тому числі від продажу земельних ділянок 92,5 тис.грн.

У 2014 році завершено приватизацію підприємства АПК -  ДП  «СГП «Ювілейне»  (Полтавський район, с.Бричківка) та ДП «СГП Іваненка»(Миргородський район, с.Петрівці) , які перетворені в колективні сільськогосподарські підприємства.

Прийняття рішення про приватизацію сільськогосподарських підприємств уможливило паювання земельних ділянок особами, які мають на це право. В результаті чого всі працівники та особи, які прирівняні до них, отримали безоплатно  земельні паї та стали учасниками КСП.

угору ↑