Станом на 01.12.2013 року регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області (надалі - регіональне відділення) виконано річний план надходжень від оренди державного майна до Державного бюджету України в сумі  26,5 млн.грн., що на 1,7 млн.грн більше аналогічного періоду минулого року. Річне завдання виконано на 114,3%.

З початку року приватизовано 5 об'єктів державної власності, до державного бюджету надійшло 504,3 тис.грн. в тому числі ПДВ 70,7 тис.грн., що на 30,8 тис.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

На виконання Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки, Регіональної програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад міст, селищ та сіл Полтавської області  на 2012-2015 роки регіональним відділенні ФДМУ по Полтавській області передано 2 гуртожитки до комунальної власності Градизької селищної ради та Яреськівської сільської ради.

Прийняття рішення про приватизацію Державного підприємства «Сільськогосподарське  підприємство  ім. Іваненка»  дало  змогу  розпочати  процедуру паювання земельних ділянок серед осіб, які мають на це право. В результаті чого на сьогодні із 749 осіб право власності на земельні ділянки вже отримали 114.