Ревізія в Управлінні агропромислового розвитку Полтавської районної державної адміністрації виявила втрат на суму 136,5 тис. грн.

Версія для друку

Під час ревізії Управління агропромислового розвитку Полтавської районної державної адміністрації фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат на суму 136,5 тис. грн. Контролю піддано період з 01.01.2010 по 31.04.2014.

Зокрема встановлено, що посадові особи Управління у 2010 році безпідставно надали державну підтримку в якості часткової компенсації витрат на вирощування цукрових буряків в сумі 126,3 тис. грн.

Недотримання законодавства при нарахуванні та виплаті фізичним особам дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби також призвело до зайвої виплати коштів в сумі 4,5 тис. грн.

Крім того, встановлено оплату послуг за фактично не отримане теплопостачання, освітніх послуг тощо.

За результатами ревізії на 2-х посадових осіб підконтрольного об’єкту складено протоколи про адміністративні правопорушення.

За порушення бюджетного законодавства до Управління застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Інформацію про результати ревізії направлено до прокуратури Полтавської області.

 

                                                                     Прес-служба Держфінінспекції

                                                                     в Полтавській області

угору ↑