Розпочато примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками та КП «Полтавський м’ясокомбінат»

Версія для друку

За сприяння відділення НСПП в Полтавській області (далі Відділення) розпочала роботу примирна комісія по вирішенню вимог у колективному трудовому спорі між найманими працівниками  ковбасного цеху КП «Полтавський м’ясокомбінат» та КП «Полтавський м’ясокомбінат». 
Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами утворено примирну комісію у складі 6 осіб - по 3 представника від кожної із сторін. 12 березня 2015 року в приміщенні Відділення проведено перше її засідання. Члени примирної комісії обрали голову та секретаря, а також погодились з кандидатурою заступника начальника Відділення Оксани Атаманюк як координатора засідань примирної комісії.
Під час засідання члени примирної комісії узгодили регламент її роботи та прийняли рішення взяти до розгляду вимоги найманих працівників:
1. Надавати щорічні відпустки працівникам відповідно до законодавства України та колективного договору;
2. Забезпечити оплату часу простою не звини працівника не нижче 2/3 тарифної ставки відповідно до ст. 113 КЗпП України.
Після вирішення організаційних питань, сторони дійшли згоди, що продовжать обговорення шляхів виконання вимог найманих працівників на наступному засіданні примирної комісії, яке запланували провести 19 березня 2015 року о 1000 в приміщенні Відділення.

 

12 березня 2015 року
/sites/default/files/upload/rozpoch-primir.jpg

угору ↑