Розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації

12    лютого    2014    року    о    15-00     відбулося    розширене   засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Розглядався проект генерального плану села Вирішальне Вирішальненської сільської ради Лохвицького району Полтавської області, розроблений ДП “ДПІ “Міськбудпроект”.
На засіданні були присутні представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Держземагенства у Полтавській області, Головного управління ДСНС у Полтавській області, Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, сільський голова Вирішальнинської сільської ради, представники ДП “ДПІ “Міськбудпроект”.
Члени архітектурно-містобудівної ради  відмітили ґрунтовність розробки представленого проекту. В ході обговорення Вирішальненський сільський голова Циб Ганна Василівна та представник авторського колективу - провідний архітектор архітектурно-планувальної групи ДП “ДПІ “Міськбудпроект” Опанасенко Володимир Йосипович відповіли на поставлені питання та надали роз’яснення щодо  прийнятих у проекті рішень.
Заступник начальника Головного управління Держземагенства у Полтавській області Шило Олександр Григорович вказав на доцільність  забудови вільних земель в існуючих межах населеного пункту, а не приєднання  додаткових територій за його межами.
Начальник відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Полтавській області Драновський Олесь Ілліч акцентували увагу, що згідно чинного законодавства проект може бути затверджений лише після розробки розділу “Інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони)”, який згідно завдання на проектування передбачалося розробити за окремим договором.
Заступник начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Панков Олександр Борисович звернув увагу голови сільради, що з 01 січня 2015 року пункти 3 та 4 статті 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" поширюються на всі території без виключень. Тобто, отримати земельну ділянку у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб чи змінити цільове призначення земельної ділянки можливо тільки за умови забезпечення відповідної території зонінгом або детальним планом територій.
За результатами обговорення архітектурно-містобудівна рада ухвалила, що в проектних рішеннях генерального плану села Вирішальне Вирішальненської сільської ради Лохвицького району Полтавської області розробнику необхідно усунути виявлені фахівцями недоліки, а Вирішальненській  сільській  раді  категорично  рекомендовано   забезпечити розроблення у складі генерального плану розділу “Інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони)” та плану зонування території населеного пункту до розгляду на сесії сільської ради.
Необхідно зазначити, що після закінчення засідання ради сільський голова розпочала перемовини з представниками Головного управління ДСНС України у Полтавській області щодо надання вихідних даних для розроблення розділу “Інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони)” та ДП “ДПІ “Міськбудпроект” про розроблення зонінгу в найкоротший термін.

ДолученняРозмір
genplan-virishalne.zip944.03 КБ