Семінар з арбітрами та незалежними посередниками НСПП

Семінар з арбітрами та незалежними посередниками НСПП

15 березня, відповідно до плану роботи відділення НСПП в Полтавській області (далі Відділення) на 2017 рік, в приміщенні Відділення відбулася нарада-семінар за участі арбітрів та незалежних посередників НСПП.

На семінарі були розглянуті питання: щодо з основних показників соціально-економічного становища області за 2016 рік та січень 2017 року; підведено підсумки роботи Відділення у 2016 році щодо проведених заходів по запобіганню виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на 34 підприємствах області, де виникли 44 випадки дестабілізації стану соціально-трудових відносин, та сприяння у вирішенні трьох колективних трудових спорів (конфліктів) на 2-х підприємствах (КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та Управління Нацбанку України у Полтавській області).

Арбітри та незалежні посередники НСПП на прикладах окремих підприємств машинобудівної, нафтогазової та освітньої галузей більш детально охарактеризували динаміку стану соціально-трудових відносин.

По закінченню семінару його учасники обмінялися досвідом та думками з питань щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин в колективах підприємств, де вони працюють.

Оксана Атаманюк, заступник начальника відділення НСПП в Полтавській області 17.03.2017