Щасливої життєвої дороги, магістри!

Версія для друку

Кінець червня кожного року є визначальним для студентів фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – відбувається захист дипломних та магістерських робіт

          Державну екзаменаційну комісію очолює начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області, депутат обласної ради  Михайло Михайлович Кривошей.

         За багаторічною традицією, кращі дипломні та магістерські роботи кафедра презентує своїм роботодавцям – керівникам фінансових і кредитних установ Полтавського регіону.

        Так, 23 червня в Держфінінспекції, під головуванням Михайла Кривошея, магістерські роботи захистили дві найкращі студентки-випускниці Полтавського технічного ВУЗу.

         Загалом, з початку роботи комісії, яка працює з 16-го по 25 червня, звання магістра отримали 73 випускники.

         Представлені до захисту випускні роботи, виконані на реальних даних,  відмічені екзаменаційною комісією як особливо актуальні та соціально спрямовані.

Голова комісії побажав випускницям завжди бути відкритими до нових знань бо життя не стоїть на місці. Закликав пам’ятати своїх педагогів, університетських друзів, підтримувати і допомагати один одному.

 „Символічно, що саме в День державного службовця ви захистили високе звання магістра - випускника Полтавського національного технічного університету. Отже, ми чекаємо на вас в лавах державних службовців!”, – запросив на службу молодих магістрів начальник Держфінінспекції в Полтавській області М. М. Кривошей.

                                                                        

 

                                                                                     Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                     в Полтавській області

угору ↑