Список кандидатів до складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, які братимуть участь у встановчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Версія для друку

1

Чепіга
Наталія Василівна

Перший заступник голови Громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини»

2

Банніков
Володимир Миколайович

Перший заступник голови Ради Полтавської міської організації ветеранів

3

Васильєв
Володимир Федорович

Заступник голови правління Громадської організація «Полтавська обласна асоціація автомобільних перевізників»

4

Гудзенко
Андрій Андрійович

 

Голова Полтавської обласної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України

5

Однойко
Наталія Олександрівна

Голова Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер»

6

Маційчук
Петро Васильович

Член Правління Громадської Спілки «Ветеранів Афганістану та учасників бойових дій»

7

Ревегук
Віктор Якович

Голова Полтавського міського осередку Полтавського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

8

Убийвовк
Віктор Олексійович

Крайовий отаман Полтавського обласного Козацького Товариства Соборного Козацтва  України «СІЧ»

9

Марущенко
Олександр Миколайович

Заступник голови Полтавської обласної організації Спілки Офіцерів України

10

Латиш
Наталія Валеріївна

Голова Ради ГО Полтавський Центр сім’ї «Родинний дім»

11

Волчкова
Ольга Леонідівна

Голова громадської організації  «Думки громади»

12

Харченко
Галина Михайлівна

 

Голова Полтавської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України

13

Тесля
Віктор Іванович

голова ради Полтавської обласної організації ветеранів

14

Голуб
Володимир Семенович

Член Правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури

15

Сердюк
Людмила Вікторівна

Голова Полтавської обласної громадської організації «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів»

16

Баленко
Олександр Григорович

Заступник керівника відокремленого підрозділу «Всеукраїнське обʼєднання учасників бойових дій та ветеранів військ звʼязку»

17

Кирпотіна
Ніна Миколаївна

Член ВГО «Організація Українських Націоналістів»

18

Псєха
Володимир Олександрович

Виконавчий директор Полтавського обласного об’єднання роботодавців

19

Дербеньов
Олександр Володимирович

Член Полтавського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців

20

Шостак
Вероніка Станіславівна

Голова Полтавського міського осередку ветеранів космодрому «Байконур» Аерокосмічного Товариства України

21

Бариш
Олег Миколайович

Керівник Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн»

22

Мошенець
Леонід Іванович

Голова комітету спілки

ветеранів Збройних Сил України

Полтавської області                                                           

23

Шкарін
Володимир Дмитрович

Голова Ради громадської організації “Спілка  ветеранів та випускників Полтавського вищого зенітного ракетного командного червонопрапорного училища імені генерала армії Ватутіна М.Ф”

24

Лаптєв
Дмитро Анатолійович

Обласний єпископ релігійної організації «Релігійне управління Полтавського обласного обʼєднання християнських церков «Світло життя»

25

Цедік
Ігор Владиславович

Член громадської організації «Полтавські родини полеглих захисників України»

26

Коленко
Ірина Олексіївна

Член правління Полтавського обласного медичного товариствоа педіатрів

27

Лисенко
Анатолій Олександрович

Голова правління об’єднання співвласників багатоквартирноного будинку «Громада-2010»

28

Сердечний
Станіслав Єгорович

Член Полтавського обласного відділення  Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил        

29

Шаманенко
Олексій Петрович

Голова Полтавської обласної організації  Всеукраїнської громадської  організації «Товариство   українських  офіцерів»

30

Роман
Вікторія Станіславівна

Голова Громадської організації «Будуємо майбутнє»

31

Павлій
Юрій Олександрович

Заступник президента Полтавської обласної молодіжної громадської організації гірського клубу ”ІРБІС”

32

Смоляр
Наталія Олексіївна

Голова Полтавської обласної організації Українського товариства охорони природи

33

Халамейдик
Сергій Віталійович

Голова Асоціації «Дорожники Полтавщини»

34

Тертишник
Олег Анатолійович

Голова  Асоціації «Підтримки об’єднань співвласників будинків»

35

Расько
Олександр Григорович

Голова Полтавської обласної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)

36

Гогохія
Світлана Славіявна

Президент Творчого громадського

об’єднання «Гілея»

37

Корост
Тетяна Михайлівна

Перший заступника голови правління Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства»

38

Гаража
Микола Федорович

Начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини

39

Якушев
Іван Васильович

Перший заступник голови Правління ГО «Полтавська обласна організація інвалідів  війни, Збройних Сил,  учасників бойових дій та силових структур»

40

Візир
Любов Миколаївна

Член ГО «Полтавське міське об’єднання дітей – інвалідів з дитинства та їх опікунів (членів родин)

41

Букіна
Світлана Семенівна

Завідувач відділу правової допомоги працівників Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

42

Таргаєва
Ганна Никифорівна

Заступник голови Полтавьскої обласної ради професійних спілок

43

Головань
Анатолій Леонідович

Голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, перший заступник голови громадської організації «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України»

44

Артеменко
Артем Олександрович

Член Громадської організації «Команда порятунку Полтави»

45

Вʼяла-Бойко
Олла Адольфівна

Голова Правління громадської організації «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «ПТАХА»

46

Зайцев
Володимир Віталійович

Голова Полтавської районної громадської організації «Тахтаулівська паланка»

47

Олефіренко
Марина Анатоліївна

Завідувач відділу з правових питань Полтавської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

48

Пухай
Валерій Іванович

Голова Полтавської обласної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки України «Машметал» України

49

Влезько
Надія Володимирівна

Голова Полтавського обласного відділення (філії) Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація»

50

Чумак
Сергій Андрійович

Голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз осіб з інвалідністю України»

51

Панченко
Наталія Василівна

Член громадської організації «Творчий центр «Етос

52

Іващенко
Людмила Миколаївна

Директор Благодійного фонду «Зернятко»

 

угору ↑