Стартує відбір у міжнародній навчальній програмі SIDA для розвитку приватного сектора

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегії зростання приватного сектору» розрахованої на державних посадових осіб, представників напівурядових організацій, інституцій, громадських організацій та бізнес-асоціацій.

Програма організовується Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.
Учасники програми отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвиток приватного сектору, а також оволодіють інструментами розробки плану дій з розвитку приватного сектору на батьківщині. Цей план розроблятиметься у співпраці з учасниками пов’язаної навчальної програми – «Стратегічне управління бізнесом» («Strategic Business Management»).
Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні  та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.
Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів можна знайти за посиланням: www.privatesectordevelopment.se  у розділі «Private Sector Growth Strategies».
Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі – 2 травня 2016 року.
Звертаємо увагу, що Мінекономрозвитку України не бере жодної участі у відборі кандидатів та/або передачі заявок від кандидатів організаторам програми.