Стратегія розвитку Полтавської області до 2020 року

Стратегія регіонального розвитку Полтавської області була розроблена на підставі Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку України до 2020 року та досвіду реалізації «Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2015 року».

Необхідність підготовки та прийняття нової Стратегії розвитку області викликана зміною соціально-економічної ситуації як в Україні, так і в області, завершенням періоду, на який розроблялась Стратегія від 2006 року, а також ухвалення нової Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року.

Стратегія регіонального розвитку Полтавської області розроблялась на основі чинного українського законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду Робочою групою із розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області до 2020 року, склад якої затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 10 червня 2014 року № 186, протягом низки семінарів та дискусій у період із травня до листопада 2014 року за технічного сприяння з боку проекту Європейського Союзу «Підтримка сталого регіонального розвитку».

завантажити у форматі .pdf