Стратегія розвитку Полтавської області до 2027 року

Інформація про проведені заходи, засідання та наради з підготовки проєкту Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 рр.

12.04.2019 – відбулось перше засідання керівного комітету з розробки регіональної Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року, учасниками якої стали керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Громадської ради, навчальних закладів вищої освіти.

21.05.2019 – проведено нараду з учасниками робочої групи з розробки регіональної Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року.

07.06.2019 – засідання робочої групи з розробки стратегії регіонального розвитку Полтавської області, на якій сформовано фокус-групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021 – 2023 роки за тематичними напрямками та обрано керівників тематичних фокус-груп.

11.06.2019 – експертною робочою групою з розробки регіональної Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року було проведено селекторну нараду з райдержадміністраціями, міськвиконкомами та об’єднаними територіальними громадами.

13.06.2019 – проведено засідання робочої групи з розробки стратегії регіонального розвитку Полтавської області за тематичним напрямком «Високий рівень конкурентоспроможності економіки регіону».

18.06.2019 – проведено засідання тематичних робочих груп з розробки регіональної Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року за напрямками «Розвиток людських ресурсів та забезпечення високої якості життя» та «Полтавщина –  екологічно чиста територія ефективного управління, збалансованого просторового розвитку та рівних можливостей».

26.06.2019 – проходило засідання розширеної робочої групи з розробки регіональної Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року разом з залученим ментором – експертом Програми «U-LEAD з Європою» Олександром Волошинським, на якому опрацьовували майбутній програмний документ.

09.07.2019 – в м. Кременчуці продовжено роботу над проєктом Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року. На базі Інституту розвитку міста відбулось засідання фокус-групи з розробки Стратегії регіонального розвитку до 2027 року, де в обговоренні майбутнього стратегічного розвитку області взяли участь представники бізнесу, органів влади, місцевого самоврядування, громадськості та науки м. Кременчука.

06.08.2019 – в м. Кременчуці проведено засідання робочої фокус-групи з розробки стратегії регіонального розвитку Полтавської області, на яке було запрошено представників бізнесу за видами економічної діяльності «Виробництво  інших машин і устаткування спеціального призначення», «Виробництво вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів», «Виробництво молочних продуктів».

07.08.2019 – в м. Полтаві проведено засідання робочої фокус-групи з розробки стратегії регіонального розвитку Полтавської області, на яке було запрошено представників бізнесу за видами економічної діяльності «Виробництво  інших машин і устаткування спеціального призначення», «Виробництво вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів».

08.08.2019 – в м. Полтаві проведено засідання робочої фокус-групи з розробки стратегії регіонального розвитку Полтавської області, на яке було запрошено представників бізнесу за видом економічної діяльності «Виробництво молочних продуктів».

16.08.2019 – відбулось засідання робочої підгрупи з розробки Стратегії регіонального розвитку до 2027 року за тематичним напрямком «Полтавщина –  екологічно чиста територія ефективного управління, збалансованого просторового розвитку та рівних можливостей». В ході засідання групою було сформульовано стратегічну ціль та виокремлено 5 головних  операційних цілей.

23.08.2019 – відбулось чергове засідання робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки за тематичним напрямком «Полтавщина –  екологічно чиста територія ефективного управління, збалансованого просторового розвитку та рівних можливостей», на якому узагальнено напрацьовані матеріали та розроблено дерево цілей.

26.09.2019 – відбулось розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 році за тематичними напрямками «Високий рівень конкурентоспроможності економіки регіону» та «Розвиток людських ресурсів та забезпечення високої якості життя». На засіданні узагальнено результати напрацювань SWOT-аналізу за даними напрямками, розроблено дерево цілей та оголошено про початок збору технічних завдань та проєктних ідей до Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 років.

11.10.2019  відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області до 2027 року, на якому обговорили та попередньо сформували стратегічні та оперативні цілі, визначили завдання.

18.10.2019 на розширеному засіданні робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області до 2027 року презентували напрацювання по стратегічним та операційним цілям за тематичними напрямками.

29.10.2019 представлення узагальненого SWOT-аналізу по 3 пріоритетним цілям розвитку області та його обговорення. Під час засідання розробили SWOT-матрицю на основі SWOT-аналізу. Обговорили можливі напрямки smart-спеціалізації розвитку Полтавської області в контексті розробки Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки.

08.11.2019 під час засідання робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку до 2027 року відбулось остаточне обговорення та визначили напрямки по впровадженню SMART-спеціалізації розвитку Полтавської області.

ДолученняРозмір
1049_pro_pochatok_rozrobki_strategiyi.pdf342.16 КБ